Kategorie

Menu

Uživatel

Aktuality

Puritec - Titulka

Puritec HNS UV-C dezinfekční světelné zdroje

Tyto zdroje se používají k sterilizaci vody, vzduchu a pevných povrchů, díky UV záření o vysoké inzitě. Využívají se jak k dezinfekci nemocničních prostor, tak například bazénů a výrobních interiérů.

24. 4. 2020
Číst více
Závod AAG

Omezení fungování AAG Stucchi v souvislosti s koronavirem COVID 19

V souvislosti s epidemií koronaviru COVID 19, omezuje společnost AAG Stucchi, kterou v zde zastupujeme výrobu. Na těchto stránkách naleznete aktuální informace o dodávkách.

17. 3. 2020
Číst více
Koronavirus COVID 19 - Článek

Aktuální otevírací doba v souvislosti s koronavirem COVID 19

V souvislosti se současnou situací týkající se virové nákazy koronavirem COVID 19 jsme nuceni zavést některá provozní opatření v naší prodejně svítidel Zlechov a velkoobchodě Osvětimany. Na této stránce najdete aktuální informace.

16. 3. 2020
Číst více
Novinka - podhledové LED liniové svítidla

Podhledová zápustná profilová LED svítidla

Potřebujete podhledové stropní LED svítidlo ve specifickém rozměru? Podívejte se na nabídku našich svítidel na míru. Vynikají jednoduchou instalací a vysokou životností.

27. 2. 2019
Číst více
Blog - Životnost LED zdrojů

Jak dlouho Vám vydrží svítit LED žárovka nebo LED svítidlo?

Tuto otázku dostáváme často a je těžké na ni přesně odpovědět. V tomto článku se dočtete hlavní parametry, kterými byste se měli při výběru LED svítidel a LED zdrojů měli řídit.  

16. 2. 2019
Číst více
Loading...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Souhlasím