Kategorie

Menu

Uživatel

Aktuality

Venkovní osvětlení - fasády

Zakázková výroba fasádových LED svítidel

Vyrábíme LED svítidla k osvětlení fasád a to jak rodinných domů, tak i komerčních staveb. Tyto svítidla jsme schopni upravit tak, aby Vám vyhovoval jak rozměr tak výkon.

2. 10. 2018
Číst více
Venkovní osvětlení - městské - most

Zakázková výroba městských liniových LED svítidel

Moderní liniová LED svítidla do města, které jsme schopni přizpůsobit Vašim potřebám. Můžou sloužit například k osvětlení chodníků či zábradlí a dalších.

2. 10. 2018
Číst více
Novinky - Konektory - silnice

Voděodolné a klasické elektrické konektory i do LED svítidel

Máme v nabídce širokou škálu kvalitních konektorů italské společnosti AAG v rozpětí od klasických až po voděodolné. Lze je využít i při výrobě LED svítidel.

24. 9. 2018
Číst více
Blog - titulka - hotel - ovětlení

Jak správně osvětlit hotel

Osvětlení hotelu má určitá pravidla, kterými byste se měli řídit. Často je tím pověstným jazíčkem na vahách, který posune nebo pohřbí váš projekt. V tomto článku najdete rady, jak správně řešit Vaše hotelové projekty.

14. 2. 2018
Číst více
Článek - 10 trendů v oblasti osvětlení pro rok 2018

7 trendů v oblasti osvětlení pro rok 2018

Technologie v oblasti světelné techniky se neustále mění. Během příštích 12 měsíců by se měl hlavní směr posunout od honby za energetickou úsporností k propojení s digitálními technologiemi a chytrým bydlením. V tomto článku Vám přinášíme výčet 7 trendů, které budou pro rok 2018 v oblasti světelné techniky podle LuxReview zásadní.

15. 12. 2017
Číst více
Loading...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Souhlasím