Kategorie

Menu

Uživatel

Blog

Blog - Životnost LED zdrojů

Jak dlouho Vám vydrží svítit LED žárovka nebo LED svítidlo?

Tuto otázku dostáváme často a je těžké na ni přesně odpovědět. V tomto článku se dočtete hlavní parametry, kterými byste se měli při výběru LED svítidel a LED zdrojů měli řídit.  

16. 2. 2019
Číst více
Blog - FSC certifikát

Svítidla, lampy a lustry s ekologickým cerifikátem FSC®

Jelikož nám není cizí ochrana přírody, má část námi prodávaných svítidel certikát FSC®. Což znamená, že dřevo bylo těženo tak, aby byla zachována ekologická funkce lesa.

5. 2. 2019
Číst více
Linie zabudovaná a zavešená

Realizace LED svítidla zabudovaného a zavěšeného v prostoru

Interiérová liniová LED realizace svítidla zaujme konstrukcí částečně zabudovaného do stropu a částečne zavěsenou do prostoru.

28. 10. 2018
Číst více
Blog - titulka - hotel - ovětlení

Jak správně osvětlit hotel

Osvětlení hotelu má určitá pravidla, kterými byste se měli řídit. Často je tím pověstným jazíčkem na vahách, který posune nebo pohřbí váš projekt. V tomto článku najdete rady, jak správně řešit Vaše hotelové projekty.

14. 2. 2018
Číst více
Článek - 10 trendů v oblasti osvětlení pro rok 2018

7 trendů v oblasti osvětlení pro rok 2018

Technologie v oblasti světelné techniky se neustále mění. Během příštích 12 měsíců by se měl hlavní směr posunout od honby za energetickou úsporností k propojení s digitálními technologiemi a chytrým bydlením. V tomto článku Vám přinášíme výčet 7 trendů, které budou pro rok 2018 v oblasti světelné techniky podle LuxReview zásadní.

15. 12. 2017
Číst více
Předchozí 1 2
Loading...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Souhlasím