Kategorie

Menu

Uživatel

Pipe závěsné světlo

Rustikální závěsné svítidlo Pipe s dřevěnou základnou a jedním oválným dřevěným stínidlem na lanku. Hodí se nad kuchyňský bar či do obývacího pokoje.

Barevná varianta produktu
Objednací číslo
280W1551174
Vyberte prosím nejprve parametry
Rodiny svítidel
SL serie
Napětí
230 V
Počet zdrojů
1
Příkon
5 W
Stupeň krytí
IP20
Patice
Gu10 Led
Teplota chromatičnosti
2700
Výška
1100 mm
Průměr
100 mm
Světelný tok
350 lm
Energetická třída
A++/E
Světelný zdroj součástí balení
Ano

Svítidla jsou dostupné v několika provedeních, tak aby se druh dřeva správně hodil do Vašeho domu.

V těchto dřevěných svítidlech je využita 24V LED technologie, kterou charakterizuje vysoký výkon a nízká energetická náročnost. Svítidla mají nižší emise tepla než LED 12V, díky čemuž má vyšší životnost. Dále tato technologie umožňuje montáž více LED zdrojů, čímž Vám přináší vyšší výkon. Díky všem těmto vlastnostem, Vám přinášíme svítildla která májí silné, teplé a stabilní světlo bez blikajícího efektu. 24V LED moduly se vyznačují nejvyšší kvalitou a je na ně rozšířená záruka 5 let.

Víme, že v současné době je ochrana přírody důležitější než kdy jindy. Proto jsou tato svítidla certifikována společností FSC®. Tato ochranná známka poskytuje záruku, že dřevo které je použito k jejich výrobě, je legálně dodáváno a pochází z udržitelného lesního hospodářství. Tato svítidla Vám tedy přináší moderní úspornou LED technologii v ekologickém dřevěném těle.

Všechny varianty produktu

Pipe závěsné světlo včetně. 1xLED GU10 5W
Název
Barevná varianta
Objednací kód:
280W1551174
Cena
Pipe závěsné světlo včetně. 1xLED GU10 5W
Název
Barevná varianta
Objednací kód:
280W1559176
Cena
Loading...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Souhlasím