Kategorie

Menu

Uživatel

Aktuality

index podání barev.jpg

Proč je index podání barev důležitý ?

Index podání barev Ra udává, jak kvalitně a věrohodně světelné zdroje osvětlují a následně zobrazují barvy barevného spektra. Index Ra určuje jak osvětlované předměty vnímáme a jak se budete v osvětlených prostorách cítit. Všeobecně platí, že čím vyšší Index CRI, tím lepší.

24. 8. 2020
Číst více
Osvětlení koupelny - článek

Jak si správně osvětlit koupelnu?

Koupelna je prostor, kde většina z nás začíná i končí svůj den. Místo, kde se chceme vidět v tom nejlepším světle. Jak toho dosáhnout, se Vám pokusíme poradit v tomto článku.

10. 8. 2020
Číst více
AAG - Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka po A.A.G. Stucchi

Projděte se po showroomu A.A.G. Stucchi z pohodlí Vašeho domova, za pomoci interaktivní virtuální prohlídky. Můžete se podívat na novinky jako Senzafire a další.

4. 8. 2020
Číst více
Puritec - Titulka

Puritec HNS UV-C dezinfekční světelné zdroje

Tyto zdroje se používají k sterilizaci vody, vzduchu a pevných povrchů, díky UV záření o vysoké inzitě. Využívají se jak k dezinfekci nemocničních prostor, tak například bazénů a výrobních interiérů.

24. 4. 2020
Číst více
Závod AAG

Omezení fungování AAG Stucchi v souvislosti s koronavirem COVID 19

V souvislosti s epidemií koronaviru COVID 19, omezuje společnost AAG Stucchi, kterou v zde zastupujeme výrobu. Na těchto stránkách naleznete aktuální informace o dodávkách.

17. 3. 2020
Číst více
Předchozí 1 2 3 4 5 6 ... 8
Loading...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Souhlasím