Kategorie

Menu

Uživatel

Aktuality

AAG - Katalog

Novinky A.A.G. Stucchi - 06/2023

Přinášíme Vám seznam zajímavých červnových novinek u společnost A.A.G. Stucchi. Jedná se o nové zaoblené low voltage lišty a další zajímavé světelné komponenty.

24. 5. 2023
Číst více
Článek - AAG Stucchi - Kompo system

Kompo - Modulární konstrukční světelný systém A.A.G. Stucchi

Pokud se zajímáte o světelné řešení a hledáte nové a inovativní způsoby jejich vytváření, pak byste měli věnovat pozornost systému KOMPO. KOMPO je modulární konstrukční systém navržený pro vytváření dynamických a víceúrovňových světelných projektů s nízkonapěťových světelných komponentů.

24. 5. 2023
Číst více
Článek - AAG Stucchi - Piko

Piko - Minimalistické elektrické tracky A.A.G. Stucchi

Představte si inovativní kolejový systém, který spojuje funkčnost a estetiku v jednom. S radostí představujeme Vám nejnovější řadu elektrických tracků PIKO. Tento moderní a kompaktní systém je přesně tím, co potřebujete, pokud hledáte elegantní a prostorově úsporné řešení

22. 5. 2023
Číst více
Článek - AAG Stucchi - Curves - Perex

Curves - Ohýbané elektrické tracky A.A.G. Stucchi

Ohýbání elektrických lišt je v dnešní době zajímavým prvkem při instalaci moderního osvětlení. Proto vám představujeme Stucchi Curves, konkrétně řady EVO, micro a Onetrack. Tato inovativní technologie se používá zejména díky různým možnostem ohybu a také světelným adaptérům, které jsou kompatibilní s LED svítidly.

26. 4. 2023
Číst více
Článek - Jaký je rozdíl mezi LED 12V, 24V a 48V?

Jaký je rozdíl mezi LED 12V, 24V a 48V?

LED osvětlení se stává stále populárnější volbou pro osvětlení různých prostorů. Při výběru vhodného typu LED osvětlení je důležité zvážit napětí, které bude použito pro napájení. Existují tři hlavní typy LED osvětlení s různými napětími: 12V, 24V a 48V. Více se dozvíte v tomto článku.

19. 4. 2023
Číst více
Předchozí 1 2 3 4 5 ... 9 ... 12 ... 16
Loading...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Souhlasím