Kategorie

Menu

Uživatel

Aktuality

Článek - Jak vybrat a umístit svítidlo nad jídelní stůl?

Jak vybrat a umístit svítidlo nad jídelní stůl?

Svítidlo nad jídelním stolem dokáže do velké míry ovlivnit váš zážitek z jídla a celkově to, jak se budete na něm orientovat. Zde máte několik rad.

31. 1. 2023
Číst více
Článek - Moderní trendy v oblasti osvětlení

Moderní trendy v oblasti osvětlení

LED osvětlení, stmívatelné osvětlení, inteligentní osvětlení s přírodními materiály, geometrickými tvary a integrovanými technologiemi jsou moderní trendy v oblasti osvětlení.

24. 1. 2023
Číst více
Článek - LED svítidla a pěstování rostlin

LED svítidla a pěstování rostlin

Chcete dosáhnout úspěšného růstu rostlin a ušetřit zároveň peníze na energii? LED světla jsou vaše odpověď! Tyto světla poskytují specifické spektrum světla, které rostliny potřebují pro fotosyntézu. Navíc, LED světla lze snadno regulovat a optimalizovat pro růst různých druhů rostlin. A nejlepší na tom je, že jsou úsporná. Klikněte sem a dozvíte se více.

23. 1. 2023
Číst více
Článek - 4 tipy pro osvětlení vaší kanceláře

4 tipy pro osvětlení vaší kanceláře

Existuje několik způsobů, jak můžete správně osvětlit kancelář, abyste mohli účelně pracovat a zároveň se cítit příjemně. Zde jsou některé tipy pro osvětlení kanceláře.

17. 1. 2023
Číst více
Článek - Jak správně osvětlit koupelnu?

Jak správně osvětlit koupelnu?

Správné osvětlení koupelny je klíčem k pocitu pohodlí a relaxace. Pokud chcete zjistit více o tom, jak vytvořit perfektní osvětlení pro vaši koupelnu, přečtěte si náš článek. Dozvíte se v něm o použití centrálního světla, bočního osvětlení, osvětlení nad zrcadlem a osvětlení v sprchovém koutu. Klikněte na odkaz a přečtěte si více o správném osvětlení koupelny.

10. 1. 2023
Číst více
Předchozí 1 2 3 4 ... 7 ... 9 ... 12
Loading...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Souhlasím