Kategorie

Menu

Uživatel

Aktuality

Článek - AAG Stucchi - Senzafine a Spot Light Inside CORE5

Senzafine a Spot Light Inside CORE5

Světelný systém CORE5 lze dodat s integrovanými světelnými LED moduly SENZAFINE FLAT M5 OPAL a SPOTLIGHTS F14, což umožňuje kombinaci různých typů osvětlení a přináší tak optimální světelné prostředí pro vaše potřeby.

24. 4. 2024
Číst více
Článek - AAG Stucchi - New Ideas

SENZAFINE DEEP

SENZAFINE DEEP jsou lineární světelné moduly s "DEEP" LED, které nabízejí širokou škálu využití v vsazených světelných systémech i v H trackových systémech. Tyto moduly se vyznačují minimalistickým a čistým designem a poskytují širokou paletu možností.

18. 4. 2024
Číst více
Článek - AAG Stucchi - New Ideas

SENZAFINE HIGH EFFICIENCY - 48V světelné moduly

SENZAFINE HE (High Efficiency), inovativní lineární světelné moduly pracující na 48V, navržené tak, aby splňovaly vysoké konstrukční i světelné standardy původní řady SENZAFINE. Tyto moderní moduly nabízejí nový design a rozšířené možnosti využití. S novými adaptéry je nyní možné tyto světelné moduly SENZAFINE HE používat nejen s trackovými systémy EVO, ale také s CORE11.

16. 4. 2024
Číst více
Článek - AAG Stucchi - New Ideas

SENZAFINE FLAT M16 CROSSOVER

Představujeme SENZAFINE FLAT, řadu lineárních minimalistických světelných modulů pro trackové řady EVO a micro. Nově představená crossover verze umožňuje integraci s trackovým systémem CORE11, zachovávající původní vlastnosti světelných modulů.

15. 4. 2024
Číst více
Článek - AAG Stucchi - New Ideas

LIGHT INSIDE CORE5

Tato konkrétní instalace založená na platformě CORE5 využívá světelného zdroje 24V L7, který je mimořádně tenký a umožňuje jak přímé, tak i nepřímé osvětlení. S touto kombinací získáváte nejen elegantní design, ale také efektivní osvětlení pro vaše prostory.

12. 4. 2024
Číst více
Předchozí 1 2 3 4 ... 6 ... 10 ... 15 ... 19
Loading...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Souhlasím