Kategorie

Menu

Uživatel

Aktuality

AAG - Katalog

Novinky A.A.G. Stucchi - 04/2021

Přinášíme Vám seznam zajímavých dubnových novinek u společnost A.A.G. Stucchi. Jedná se o rozšíření řady Onetrack UL, Multisystem a Multisystem EVO.

21. 4. 2021
Číst více
Článek - Nouzové osvětlení

Nouzové osvětlení

Nouzové osvětlení je důležitou součástí staveb. Umožňuje lidem bezpečně opustit prostor a usnadňuje orientaci během výpadku obvyklého síťového napájení. V tomto článku se o něm dozvíte základní informace.

20. 4. 2021
Číst více
lighting.jpg

Jak správně osvětlit místnosti ve Vašem domě či bytě ?

Nevíte jak na ideální osvětlení ve Vašem domě ? Lámete si hlavu nad tím jak propočítat to nejvhodnější osvětlení do jednotlivých místností ? Správná volba osvětlení je velmi důležitá, ať již z hlediska zdravotního tak toho jak se budete v daných prostorech cítit.

19. 1. 2021
Číst více
Članek - ambientní osvětlení

Ambientní osvětlení

Ambientní osvětlení je v dnešní době módní, trendovou záležitostí a kromě navození příjemné atmosféry v interiéru také šetří zdraví – váš zrak.

24. 9. 2020
Číst více
index podání barev.jpg

Proč je index podání barev důležitý ?

Index podání barev Ra udává, jak kvalitně a věrohodně světelné zdroje osvětlují a následně zobrazují barvy barevného spektra. Index Ra určuje jak osvětlované předměty vnímáme a jak se budete v osvětlených prostorách cítit. Všeobecně platí, že čím vyšší Index CRI, tím lepší.

24. 8. 2020
Číst více
Předchozí 1 2 3 4 5 6 ... 8
Loading...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Souhlasím