Kategorie

Menu

Uživatel

O nás

Jsme česká rodinná firma s bohatou historií v oboru výroby a prodeje svítidel. Sídlíme v srdci Slovácka a nabízíme Vám široký výběr kvalitních a originálních svítidel. Naše společnost se již více než 26 let zabývá výrobou a prodejem svítidel po celé České republice i v zahraničí.

Kdo jsme?

Chceme abyste nás v tom nejlepším světle viděli vy, naši klienti. V následujících řádcích Vám osvětlíme naši filosofii.

Jsme malá česká rodinná firma zabývající se osvětlovací technikou a to už od 1.11.1993. Naším cílem je neustrnout a stále zlepšovat náš vztah se zákazníky, zvyšovat kvalitu a různorodost námi nabízených produktů. Působíme jak na českém tak i zahraničním trhu.

Naši centrálu najdete v Osvětimanech, v malebné krajině pohoří Chřibů, ležících 15 km západně od Uh. Hradiště.

Disponujeme svým vlastním světelným studiem a prodejnou ve Zlechově, kde si můžete svítidla prohlédnout, osahat a nechat si poradit od zkušeného, proškoleného personálu s dlouholetou praxí. Můžete si zde zakoupit svítidla z naší vlastní výroby a také od dalších výrobců.

Co umíme?

Snažíme se jít naproti svým zákazníkům. Nabízíme Jak široký výběr standardních svítidel, tak i  možnost vlastní zakázkové výroby a poskytujeme také poradenstvím a návrhy týkající se kompletního světelného vybavení domu, bytu, firem a škol atd. Naší hlavní specializací jsou jsou stropní a nástěnná svítidla.

Přesvědčte se sami!

Podívejte se na krátkou prezentaci o naší společnosti, která Vám ukáže, co vše Vám jsme schopni nabídnout ohledně svítidel a projektových řešení.

Kam směřujeme?

V dlouhodobém horizontu je záměrem firmy oslovovat nové zákazníky a uspokojovat přání, potřeby co největší škály klientů. Naším cílem je posouvat se kupředu, zlepšovat a zavádět nové technologické postupy do procesu výroby a vývoje.

Napište nám

Zaujali jsme Vás? Máte-li zájem o bližší informace ohledně našich produktů, nebo potřebujete cenové či jiné údaje, neváhejte nás kontaktovat pomocí kontaktního formuláře, který naleznete na této stánce.

Kontaktní formulář

Loading...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Souhlasím