Kategorie

Menu

Uživatel

Návrh osvětlení pro Váš projekt

Jesti máte v plánu navrhnout osvětlení pro Váš domov, nebo pokud řešíte náročnější projekt, neváhejte na nás kontaktovat. S našimi mnohaletými zkušenostmi jsme připraveni Vám poskytnout odbornou asistenci a poradenství při výběru toho nejlepšího osvětlení pro Vaše potřeby. Následně jsme schopni osvětlení i dodat.

Potřebujete pomoct s návrhem osvětelení?

Díky našim bohatým zkušenostem z mnohaleté praxe umíme vypracovat komplexní návrh osvětlení pro Váš projekt. V rámci naší spolupráce nabízíme i možnost poskytnout detailní technické výpočty, které vytvoříme pomocí programu Dialux. Naše schopnosti v oblasti osvětlení jsou zárukou optimálního světelného řešení pro Vás, aby jste se následně cítili co nejlépe.

Realizace světelného projektu

Na základě pečlivé analýzy a pravidelné komunikace se zákazníkem jsme schopni dodat svítidla, která nejen splní světelné vlastnosti definované v rámci projektu. Umíme nejen standardní produkty, ale dokážeme také vyrobit plně individuálně navržená svítidla, která budou dokonale vyhovovat specifickým potřebám a estetickým požadavkům zákazníka.

Chcete se dozvědět více?

Pokud potřebujete další informace nebo cenovou nabídku, neváhejte nás kontaktovat nebo se podívejte do našich produktových katalogů.

Rádi Vám pomůžeme vybrat nejvhodnější produkt pro Vaše potřeby a zajistíme profesionální poradenství vycházející z dlouhodobých zkušeností. Také se můžete podívat na další zajímavá svítidlanaší nabídky, která jsou určena pro různé aplikace. A to jak pro použití v interiéru, tak i exteriéru. Jsme také schopni pro Vás vyrobit svítidla na míru.

Kontaktní formulář

Loading...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Souhlasím