Kategorie

Menu

Uživatel

Zakázková výroba LED svítidel z hliníkových profilů

Potřebujete svítidla ve specifických rozměrech a elektronické výbavě? Podívejte na naši zakázkovou výrobu svítidel na míru.

Máte atypické a velmi personalizované požadavky na Vaše nová LED svítidla? Kontaktujte nás a určitě si z naší nabídky svítidel z hliníkových profilů vyberete. Na požádání jsme schopni měnit jak rozměry, tak elektronické osazení.

Jako zdroj používáme výrobky firmy OSRAM, na jejichž LED zdroje se vztahuje rozšířená záruka 5 let.

Naše hliníkové profily mají široké designové možnosti, navíc tyto LED svítitdla jsou ekologicky šetrnější (mají nižší energetickou náročnost) než svítidla s klasickými světelnými zdroji. Což je velká výhoda pro Vaše interiérové i exteriérové projekty.

Jsme schopni Vám na míru vyrobit jak závěsná, stropní, nástěnná, podhledová svítidla tak i například  lampy. Můžete si navrhnout rozměr svítidla, barvu a také vlastnosti (senzor, teplota,...) LED modulu. Svítidla je také možné vybavit dálkovým ovladačem.

Naše produkty je možné použít nejen v domácnostech, ale i v komerčních prostorách - například osvětlení výloh. Níže můžete vidět některé příklady relizací.

U těchto svítidel, je možné provést voděodolnou úpravu a tak je instalovat i ve venkovních prostorech.

Z profilových svítidel máme ve své nabídce například LED svítidla AspenBrixen. Pošlete nám Vaše požadavky a my se Vám ozveme co nejdříve.

 

Loading...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Souhlasím