Kategorie

Menu

Uživatel

Světelné služby pro architekty a projektanty

Jste architektonické nebo projekční studio a nemůžete najít správné osvětlení do Vašeho projektu? Obraťte se na nás. Jsme schopni vyrobit svítidla dle Vašeho zadání.

Nemůžete najít svítidlo do Vašeho projektu?

Řešíte projekt, kde potřebujete mít specifický druh osvětlení, ale bohužel jej nemůžete u Vašich dodavatelů najít? Obraťte se na nás. Víme, že nevhodné osvětlení dokáže velmi uškodit i jinak perfektně navrženému řešení.

Máme dlouhodobé zkušenosti

Naše společnost má dlouhodobé zkušenosti se spoluprací s různými architektonickými partnery v oblasti vnitřního i venkovního osvětlení. Jsme schopni nabídnout výrobu svítidla na míru a to jak v rovině vzhledu (rozměr, barva, atd.), tak i elektronických vlastností (inteligentní ovládání). Umíme provádět i světelné výpočty, aby námi dodávané světelné řešení mělo optimální vlastnosti pro daný specifický projekt.

Víme, že komunikace je u tohoto druhu spolupráce velmi důležitá. Proto se snažíme, aby před samotnou realizací bylo vše dobře dohodnuto a vyjasněno.

Realizace - Žďár - Architekt - Tomáš Bezchleba

Ukázka spolupráce s Ing. arch. Tomášem Bezchlebou

Cílem je dlouhodobá spolupráce

Naším cílem je nastavení dlouhodobé spolupráce, aby byla výhodná pro všechny strany. Rádi řešíme zajímavé projektové zadání, která pomáhají jak našemu rozvoji, tak naším klientům k docílení takového osvětlení, jaké potřebuji.

Pro architektonická studia nabízíme různé formy finančních provizních benefitů.

Chcete se dozvědět více?

Pokud potřebujete další informace nebo cenovou nabídku, neváhejte nás kontaktovat nebo se podívejte do našich produktových katalogů.

Rádi Vám pomůžeme vybrat nejvhodnější produkt pro Vaše potřeby a zajistíme profesionální poradenství vycházející z dlouhodobých zkušeností. Také se můžete podívat na další zajímavá svítidlanaší nabídky, která jsou určena pro různé aplikace. A to jak pro použití v interiéru, tak i exteriéru. Jsme také schopni pro Vás vyrobit svítidla na míru.

Kontaktní formulář

Loading...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Souhlasím