Kategorie

Menu

Uživatel

Aktuality

lighting.jpg

Jak správně osvětlit místnosti ve Vašem domě či bytě ?

Nevíte jak na ideální osvětlení ve Vašem domě ? Lámete si hlavu nad tím jak propočítat to nejvhodnější osvětlení do jednotlivých místností ? Správná volba osvětlení je velmi důležitá, ať již z hlediska zdravotního tak toho jak se budete v daných prostorech cítit.

19. 1. 2021
Číst více
Članek - ambientní osvětlení

Ambientní osvětlení

Ambientní osvětlení je v dnešní době módní, trendovou záležitostí a kromě navození příjemné atmosféry v interiéru také šetří zdraví – váš zrak.

24. 9. 2020
Číst více
index podání barev.jpg

Proč je index podání barev důležitý ?

Index podání barev Ra udává, jak kvalitně a věrohodně světelné zdroje osvětlují a následně zobrazují barvy barevného spektra. Index Ra určuje jak osvětlované předměty vnímáme a jak se budete v osvětlených prostorách cítit. Všeobecně platí, že čím vyšší Index CRI, tím lepší.

24. 8. 2020
Číst více
Osvětlení koupelny - článek

Jak si správně osvětlit koupelnu?

Koupelna je prostor, kde většina z nás začíná i končí svůj den. Místo, kde se chceme vidět v tom nejlepším světle. Jak toho dosáhnout, se Vám pokusíme poradit v tomto článku.

10. 8. 2020
Číst více
AAG - Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka po A.A.G. Stucchi

Projděte se po showroomu A.A.G. Stucchi z pohodlí Vašeho domova, za pomoci interaktivní virtuální prohlídky. Můžete se podívat na novinky jako Senzafire a další.

4. 8. 2020
Číst více
Loading...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Souhlasím