Kategorie

Menu

Uživatel

Designová dřevěná interiérová nastavitelná LED svítidla

Hledáte moderní dřevěná svítidla do Vašeho interiéru? Přinášíme kompletní řadu dřevěných LED svítidel a to jak lamp, lustrů tak i stropních a nástěnných svítidel.

Moderní a inspirující vzhled

Tato série svítidel je určena všem náročným zákazníkům, kteří mají rádi přírodní materiály a přitom chtějí využívat inteligentní technologie.

V nabídce máme jak malé a velké lampy, tak i lustry, závěsná svítidla, stropní a nástěnná svítidla.

Většina těchto svítidel je vybavena stmívačem, který Vám umožní nastavit intenzitu osvětlení tak, aby vyhovovala Vašim potřebám.

Svítidla jsou dostupné v několika provedením, tak aby se odstín dřeva správně hodil do Vašeho domu. Můžete si vybrat například z dubu, buku či břízy.

Dřevo a LED technologie

V těchto dřevěných svítidlech je využita 24V LED technologie, kterou charakterizuje vysoký výkon a nízká energetická náročnost.

Svítidla mají nižší emise tepla než LED 12V, díky čemuž má vyšší životnost. Dále tato technologie umožňuje montáž více LED zdrojů, čímž Vám přináší vyšší výkon.

Díky všem těmto vlastnostem, Vám přinášíme svítildla která májí silné, teplé a stabilní světlo bez blikajícího efektu.

24V LED moduly se vyznačují nejvyšší kvalitou a je na ně rozšířená záruka 5 let.

Ekologie na prvním místě

Víme, že v současné době je ochrana přírody důležitější než kdy jindy. Proto jsou tato svítidla certifikována společností FSC®.

Tato ochranná známka poskytuje záruku, že dřevo které je použito k jejich výrobě, je legálně dodáváno a pochází z udržitelného lesního hospodářství.

Tato svítidla Vám tedy přináší moderní úspornou LED technologii v ekologickém dřevěném těle.

Loading...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Souhlasím