Kategorie

Menu

Uživatel

A.A.G. Stucchi

AAG - Katalog

Proč používat nízké napětí? - Talk to Share

Podívejte se na prezentaci a video produktů firmy A.A.G. Stucchi, kterou zastupujeme. Týká se jejich světelných systémů s nízkým napětím a uskutečnila se v rámci projektu Talk to Share.

21. 4. 2021
Číst více
AAG - Katalog

Nový Evropský leader ve výrobě lištových systémů

Společnost A.A.G. Stucchi koupila německou firmu na výrobu trackových systémů Eutrac. Tímto krokem se z A.A.G. stává jedním z největších výrobců tracků. Jsme rádi, že jako oficiální distributor Vám budeme moci nabídnout i jejich světelné systémy.

21. 4. 2021
Číst více
AAG - Katalog

Novinky A.A.G. Stucchi - 05/2021

Přinášíme Vám seznam zajímavých květnových novinek u společnost A.A.G. Stucchi. Jedná se o rozšíření řady Micro, MULTISYSTEM, MULTISYSTEM EVO a Onetrack.

21. 4. 2021
Číst více
AAG - Katalog

Novinky A.A.G. Stucchi - 04/2021

Přinášíme Vám seznam zajímavých dubnových novinek u společnost A.A.G. Stucchi. Jedná se o rozšíření řady Onetrack UL, Multisystem a Multisystem EVO.

21. 4. 2021
Číst více
Perex - AAG - Katalog

A.A.G. Stucchi

Jsme dlouholetý oficiální distributor italské společnosti A.A.G. Stucchi v České a Slovenské republice. Nabízíme její kompletní sortiment výrobků. Multisystem a Onetrack řešení, chladiče Crystal, profily Lumial ale i patice, svorkovnice a další komponenty pro klasická svítidla. Šířka sortimentu  A.A.G. Stucchi zajišťuje, že jsme našim klientům a partnerům vždy schopni nabídnout kompletní…

18. 12. 2020
Číst více
Předchozí 1 2
Loading...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Souhlasím