Kategorie

Menu

Uživatel

A.A.G. Stucchi

Realizace - AAG - SENZAFINE TWIST

Světelné moduly SENZAFINE TWIST a Cross

Rozšiřuje se řada SENZAFINE TWIST o nové "zaoblené" moduly. Tyto moduly dávají uživatelům velkou míru flexibility a zároveň mají jednoduchý vzhled.

12. 5. 2022
Číst více
Realizace - AAG - OneTrack H32

ONETRACK system H32 - DOWNLIGHT a UPLIGHT

Nový komponent H32 pro řadu ONETRACK přináší jednoduchou instalaci a moderní vzhled. Novinkou je možnost přímého a nepřímého svícení dle Vaší potřeby.

4. 5. 2022
Číst více
Realizace - AAG - OneTrack M32

MODULINE ONTRACK M32

Nová řada LED svítidel MODULINE ONTRACK M32 od A.A.G. Stucchi vyniká jednoduchou instalací a vzdušným vzhledem. Díky široroké škále komponentů (optik atd.), najde uplantnění jak v obchodních centrech, tak i domácnostech.

1. 3. 2022
Číst více
AAG - Katalog

Proč používat nízké napětí? - Talk to Share

Podívejte se na prezentaci a video produktů firmy A.A.G. Stucchi, kterou zastupujeme. Týká se jejich světelných systémů s nízkým napětím a uskutečnila se v rámci projektu Talk to Share.

21. 4. 2021
Číst více
AAG - Katalog

Nový Evropský leader ve výrobě lištových systémů

Společnost A.A.G. Stucchi koupila německou firmu na výrobu trackových systémů Eutrac. Tímto krokem se z A.A.G. stává jedním z největších výrobců tracků. Jsme rádi, že jako oficiální distributor Vám budeme moci nabídnout i jejich světelné systémy.

21. 4. 2021
Číst více
Předchozí 1 2 3
Loading...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Souhlasím