Kategorie

Menu

Uživatel

Nanga 600 V

Závěsné kulaté interiérové LED svítidlo Nanga V s průměrem 60 cm, zaujme nejen svým vzhledem, ale zejména 2 LED zdroji. Jsou umístěny na vnitřní a vnější straně. Svítidlo má hliníkové tělo, plastový difuzor a je dostupné v několika variantách.

Objednací číslo
925682/08L41
Recyklační příspěvek bez DPH
9,5
Dostupnost
2 týdny
Barevná varianta produktu
Napětí
230 V
Počet zdrojů
1
Příkon
30 W
Stupeň krytí
IP20
Patice
LED
Světelný zdroj součástí balení
ANO
Energetická třída
A++/A
Šířka
600 mm
Výška
1200 mm
Hloubka
100 mm
Rodiny svítidel
Nanga

Obecné vlastnosti svítidla

Svítidla Nanga vzhledově vychází tradičního kruhového tvaru, který je jedním ze základních geometrických obrazců. Díky nevyplněnému středu nepůsobí svítidlo v interiéru rušivě a stane se snadno jeho přirozenou součástí.  Důležitým faktorem je, že Nanga vytváří příjemné neoslňující osvětlení. Protože se jedná o svítidla naší vlastní výroby,  je u nich možné na přání zákazníka dělat různé úpravy, aby lépe vyhovovala jejich požadavkům. Z důvodu, aby svítidlo působilo neotřelým dojmem, je k dispozici také verze s černým difuzorem.

Světelné vlastnosti

Svítidlo má nepřímou krajní distribuci světla, čímž Nanga vytváří v interiéru příjemné měkké světlo. Používáme značkové LED komponenty s rozšířenou zárukou od předních světových značek. Čímž se snažíme zajistit co možná nejdelší životnost našeho svítidla. Intezitu lze ještě ovlivnit nastavením délky závěsu.

Materiál a povrchová úprava svítidla

Tělo svítidla je z hliníku, difuzor z odolného opálového UV stabilního plastu a stropní krytka z kovu.

Na každé svítidlo je ručně nanesena prášková barva. Následně je svítidlo i s barvou vypáleno v peci. Díky tomu získává originální matný vzhled. V základním provedení máme v nabídce barevné varianty:

 • Bílá (RAL 9016)
 • Černá (RAL 9005)
 • Metalická šedá (RAL 9006).

Použití svítidla

 • Svítidlo je vhodné jak pro osvětlení domácností, tak i komerčních prostor. Uplatnění najde jak v obývacím pokoji, tak na chodbách, ale i například v konferenčních halách či kancelářích. Je určeno pro stropní instalaci.

Volitelné úpravy

Elektronika

 • Zvýšit nebo naopak snížit výkon.
 • Použití LED zdrojů s vyšší kvalitou podání barev (CRI). Toto se používá pro místa, kde je nutné, aby barva okolí vypadala co nejblíže osvětlení slunečním světlem. Použití RGB nebo RGBW LED  zdrojů. Instalace zdrojů s jinou teplotou chromatičnosti (K), pro více studené nebo naopak teplejší nádech LED zdrojů.
 • Zakomponování inteligentního ovládání jako DALI2, HubSence. Stmívání pomocí DALI, 1-10V a jiných.
 • Ovládání skrze bezdrátové technologie a mobilní zařízení.
 • Rozšíření svítidla o inteligentní senzory jako pohybu, HCL, atd.

Vzhled

 • Změnu barvy těla svítidla.
 • Vlastní rozměr svítidla
 • Použití jiného difuzoru (plastového krytu) svítidla. Toto se používá zejména v případech, kdy je nutný vyšší rozptyl světla, nebo naopak více směrový.

Zavěšení

 • Délku závěsu lze prodloužit.
 • Je možné udělat variantu zavěšení se samostatnými lanky, kdy je každé lanko upevněno samostatně do stropu. Tato varianta má výhodu, že je možné délku závěsu zkrátit na velmi malou vzdálenost. Druhá varianta je kdy všechny lanka směřují do středu, do jedné stropní krytky. Tato varianta se lépe instaluje, nelze ale následně tak výrazně zkrátit délku závěsu.

Podobné produkty

Podívejte se na podobná svítidla.

Loading...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Souhlasím