Kategorie

Menu

Uživatel

Svítidla, lampy a lustry s ekologickým cerifikátem FSC®

Jelikož nám není cizí ochrana přírody, má část námi prodávaných svítidel certikát FSC®. Což znamená, že dřevo bylo těženo tak, aby byla zachována ekologická funkce lesa.

Co je to FCS?

FSC® je zkratka mezinárodní organizace Forest Stewardship Council®. Tato organizace si dala za cíl stanovit standardy, které povedou k zachování a rozvoji stávajícího ekosystému.

Jedná se o komplexní systém, kde se hledí na komplexní přírodní dědictví a to jak na faunu, tak i flóru. Navíc je zde také dáván důraz na původní obyvatelstvo a férovou cenu za výkup dřeva.

U svítidel s tímto certifikátem víte, že jsou vyráběna ze dřeva, které se pěstuje a zpracovává s důrazem na trvalou udržitelnost naší přírody.

 

Příroda nám není lhostejná

Víme, že v současné době je ochrana přírody důležitější než kdy jindy. Proto jsou tato svítidla certifikována společností FSC®.

Tato ochranná známka poskytuje záruku, že dřevo které je použito k jejich výrobě, je legálně dodáváno a pochází z udržitelného lesního hospodářství.

Tato svítidla Vám tedy přináší moderní úspornou LED technologii v ekologickém dřevěném těle.

Jedná se zejména o svítidla a lampy Premium Wood.

Loading...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Souhlasím