Kategorie

Menu

Uživatel

Zakázková výroba LED svítidel se systémem Philips HUE a WiZ

Pokud hledáte kvalitní a moderní profilová LED svítidla, kompatibilní se systémy Philips HUE a WiZ pro váš interiér, naše stropní a nástěnná LED svítidla s použitím LED pásků Philips HUE a WiZ jsou vynikající volbou.

3/2023

Potřebujete zakázkově vyrobit svítidla se systémem Philips HUE nebo WiZ?

Díky kompatibilitě můžete snadno a intuitivně ovládat osvětlení vašeho domova nebo kanceláře a vytvářet dokonalou atmosféru pro každou příležitost. Díky zakázkové výrobě nabízíme širokou škálu různých designů a velikostí, aby odpovídaly vašim potřebám a požadavkům.

Výhody systému Philips HUE nebo WiZ

Systémy Philips HUE a WiZ patří mezi nejvýkonnější a nejinteligentnější LED systémy na trhu se zachováním jednoduchého ovládání a širokého příslušenství. Oba systémy umožňují snadnou a intuitivní kontrolu nad vaším osvětlením pomocí vašeho smartphonu nebo tabletu. Díky tomu můžete snadno přizpůsobit světelné scény podle vašich představ a potřeb. S těmito systémy můžete například snadno zapnout a vypnout světla, přizpůsobit barvu a intenzitu světla, a dokonce i plánovat časové harmonogramy pro vaše osvětlení.

Systém Philips HUE a WiZ také umožňuje integraci s mnoha dalšími chytrými zařízeními a službami, jako jsou například Amazon Alexa nebo Google Assistant. To vám umožní ovládání světla hlasem nebo pomocí aplikací jiných zařízení.

Výhody našich profilových LED svítidel se systémem HUE nebo WiZ.

Profilová svítidla, která nabízíme, jsou vhodná pro instalaci na strop, na zeď nebo zavěšení a jsou ideální pro osvětlení obývacích pokojů, ložnic, kuchyní, koupelen, kanceláří a dalších interiérů.

Naše stropní a nástěnná LED svítidla s použitím LED pásků Philips HUE a WiZ jsou navržena tak, aby byla jednoduchá na instalaci a používání. Tyto svítidla jsou vybaveny z kvalitních materiálů, aby byla odolná a dlouhodobá. Jsou také velmi flexibilní a lze je snadno přizpůsobit vašim potřebám a požadavkům.

Přizpůsobíme se Vašim potřebám.

Maximální délka pásů HUE je až 10 metrů. Tyto svítidla také nabízejí různé možnosti montáže, včetně stropního, nástěnného nebo závěsného umístění. Také je možné svítidlo vyrobit ve ve Vámi požadované barvě a rozměru.

Chcete se dozvědět o více?

Pokud potřebujete další informace nebo cenovou nabídku, neváhejte nás kontaktovat nebo se podívejte do našich produktových katalogů.

Rádi Vám pomůžeme vybrat nejvhodnější produkt pro Vaše potřeby a zajistíme profesionální poradenství vycházející z dlouhodobých zkušeností. Také se můžete podívat na další zajímavá svítidlanaší nabídky, která jsou určena pro různé aplikace. A to jak pro použití v interiéru, tak i exteriéru.

Jsme také schopni pro Vás vyrobit svítidla na míru.

Kontaktní formulář

Loading...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Souhlasím